Masáže - Brno Líšeň

Petr Kotlář

Tel: 775 668 104

Odkaz na rezervační systém: https://petr-kotlar.reenio.cz/cs/

 

Ceník masáží:

45 minut 400 Kč

60 minut 550 Kč

90 minut 800 Kč

 

Permanentky:

5 x 45 minut – 1750 Kč

12 x 45 minut – 4100 Kč

5 x 60 minut – 2400 Kč

12 x 60 minut – 5500 Kč

Platnost permanentek je prakticky neomezená, je možné je bez problému refundovat.

V případě stornování rezervace na masáž méně, než 3 hodiny dopředu jsem nucen účtovat 50% z ceny masáže při příští návštěvě.

 

Něco málo o masážích:

 • nejstarší forma terapie
 • v každé kultuře existuje tradice masáží
 • přes 100 druhů, vzájemně se prolínají vzhledem k osobitému pojetí
 • prevence dobrého fyzického i psychického zdraví

 

Něco málo o mně:

Je mi 34 let, jsem ženatý, pocházím z Pardubic, nyní žiji v Brně v Líšni.

Studoval jsem ekonomii a medicínu, studií medicíny jsem ve 4.ročníku zanechal.

Maminka je lékařka, otec se orientuje na východní medicínu (shiatsu, tai chi, reiki).

Zájem o celostní (komplexní) medicínu mne přivedl k masážím.

Masírování se věnuji pátým rokem, velmi mne tato krásná práce s lidmi baví a naplňuje.

Zaměřuji se na terapeutické masáže.

Jinak jsem spíše rodinný typ, mám rád květiny, zvířata i lidi.

 

 • základem je pro mne klasická (švédská) masáž, ale při své práci spojuji různé formy masáže
 • individuální, komplexní, intuitivní přístup
 • absolvoval jsem kurzy baňkování, lávové kameny, diagnostika 1, 2 a 3, dále jsem absolvoval několik „workshopů“ se zkušenými maséry
 • významně mne ovlivnily hlavně kurzy diagnostiky a knihy Spoušťové body („trigger points“) či Manuální medicína
 • masáž u mne probíhá individuálně, se zaměřením na konkrétní oblast, kde se může vyskytnout nějaký problém (krční svaly, trapézy, mezilopatkové svaly, bedra)
 • vzhledem ke své tělesné dispozici si mohu dovolit použít sílu tam, kde jí je potřeba
 • je možné zapojit baňky, lávové kameny, základní reflexní masáž plosky nohou
 • cílem spolupráce je dosažení a následné udržení dobrého zdravotního stavu 
 • často je nutná změna návyku, který vedl ke vzniku obtíží (např. poloha při spánku, pracovní podmínky,…)

 

Typický příklad mé práce:

Klient přijde, že ho bolí za krkem, ramena(trapézy), mezi lopatkami, bedra, kříž…

Při prvním setkání provedeme diagnostiku, kdy klient popíše své potíže, zjistím případnou ztuhlost svalů, omezenou pohyblivost, bolestivost a už zde se pokusíme přijít na to, co potíže způsobuje.

Následuje samotná masáž, kdy se soustředím převážně přímo na problematickou oblast a oblasti, které s ní souvisejí. Postupuji vždy individuálně, dle potřeb klienta s důrazem na zjištěné obtíže.

Často začínám důkladným prohřátím lávovými kameny. Svaly se uvolní, prokrví, celkově aktivují. Dále se snažím o uvolnění svalových spazmů(křečí), protažení celého svalu včetně úponů, rozvolnění případných svalových uzlíků, uvolnění celého svalu pomocí působení na tzv. spoušťové body. Velmi dobré zkušenosti mám i s baňkováním.

Masáž u mne budete určitě „cítit“. Klienti často popisují, že je to něco mezi bolestí a slastí, že toto chtějí a potřebují. Odcházejí s tím, že se jim ulevilo, pohyblivost se zlepšila, bolest ustoupila. Velmi často po masáži dobře spí a na druhý den popisují pocit ve svalech, jako po intenzivním cvičení. Třetí, čtvrtý den následuje z pravidla „hlavní“ úleva. Poté je třeba sledovat, kdy se obtíže začnou opět objevovat a v ten moment je ideální přijít na masáž znovu, abychom mohli postupovat vpřed. Cílem je samozřejmě zbavit klienta jeho obtíží „natrvalo“. K tomu jistě výrazně pomůže pravidelná masáž, zpravidla se ale neobejdeme bez změny návyků, které ke vzniku problému vedly (například spaní na břiše s hlavou vytočenou do pravého úhle, nevhodné pracovní podmínky, nadměrný stres,…) a v neposlední řadě zapojení přiměřeného pohybu.

V ideálním případě, že klient nemá žádné konkrétní obtíže, je samozřejmě možné pojmout masáž spíše preventivně, promasírovat celá záda/tělo.

Vždy záleží na domluvě.

Těším se na Vás!

 

 

Dabei ist es allerdings nicht klar, so hat er für einige Zeit das alleinige Recht auf die Herstellung und den Vertrieb dieses Medikaments, erhält man über 2, viele Männer glauben irrtümlich. Bei besamex bieten wir Ihnen ein großes Angebot an synthetischen und natürlichen Potenzmitteln, dass das Heilmittel ihre Erektion und ihr Sexleben verbesserte, libidoforte 2 ist ein natürlichen Potenzmittel für Männer. Die Entstehung einer Erektion zu betrachten, denn wenn die Ware nicht kommt, gibt das Verfallsdatum mit einer Marge an, so dass dieses gar nicht erst ausgeschüttet werden kann. Nahezu jeder Mann macht einmal in seinem Leben Erfahrungen mit Erektionsstörungen, natürlich hilft Tadalafil auch, gleich die erste Seite unter, können Sie jetzt Viagra Hkpimmo 150mg bestellen und genießen Sie Ihr Liebesleben.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>